CRT0603-CW-8871ELF
MFR.Part #
CRT0603-CW-8871ELF
JLCPCB Part #
C3932651
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS