MF-RX090/72-AP
MFR.Part #
MF-RX090/72-AP
JLCPCB Part #
C1562649
Description
-40℃~+85℃ 1.8A 140mΩ 1W 40A 470mΩ 7.2s 72V 900mA 插件 Resettable Fuses ROHS