MF-RX020/72-AP
MFR.Part #
MF-RX020/72-AP
JLCPCB Part #
C1562443
Description
-40℃~+85℃ 1.5Ω 1s 200mA 4.4Ω 400mA 400mW 40A 72V 插件 Resettable Fuses ROHS