MF-RX050/72-0
MFR.Part #
MF-RX050/72-0
JLCPCB Part #
C1562212
Description
-40℃~+85℃ 1.17Ω 1A 40A 410mΩ 4s 500mA 72V 750mW 插件 Resettable Fuses ROHS