SMBJ45A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMBJ45A-QH
JLCPCB Part #
C1980883
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 41.5A@8/20us 45V 55.3V 600W 94.5V TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS