MF-RX014/250-0
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MF-RX014/250-0
JLCPCB Part #
C3762249
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 14Ω 1W 3Ω 插件 Resettable Fuses ROHS