MF-R135-AP-17
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MF-R135-AP-17
JLCPCB Part #
C3761498
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.35A 170mΩ 2.7A 30V 40A 6.75s 65mΩ 8.9mm 800mW 插件 Resettable Fuses ROHS