PM5022-330M-RC
MFR.Part #
PM5022-330M-RC
JLCPCB Part #
C2042613
Package
SMD,14x18.3mm
Description
33uH 3A 5.4A 68mΩ ±20% SMD,14x18.3mm Power Inductors ROHS