CW161009A-7N5J
MFR.Part #
CW161009A-7N5J
JLCPCB Part #
C2046243
Description
100mΩ 28@250MHz 4.8GHz 7.5nH 700mA AEC-Q200 ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS