4820P-2-563
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4820P-2-563
JLCPCB Part #
C1736899
Package
SOIC-20-5.6mm
Description
19 20 56kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays