CW161009A-13NJ
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CW161009A-13NJ
JLCPCB Part #
C1331639
Package
0603
Description
100mΩ 13nH 3.6GHz 38@250MHz 700mA AEC-Q200 ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS