78F470J-RC
MFR.Part #
78F470J-RC
JLCPCB Part #
C1329569
Description
2.7Ω 205mA 47uH 60@2.5MHz 8.5MHz ±5% 插件,D2.8xL7.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS