CRT1206-CW-18R0ELF
MFR.Part #
CRT1206-CW-18R0ELF
JLCPCB Part #
C4166257
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS