CRT1206-BY-2403ELF
MFR.Part #
CRT1206-BY-2403ELF
JLCPCB Part #
C4131212
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS