CRT1206-BY-12R0ELF
MFR.Part #
CRT1206-BY-12R0ELF
JLCPCB Part #
C4341782
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS