CRT0402-FZ-4R02GLF
MFR.Part #
CRT0402-FZ-4R02GLF
JLCPCB Part #
C2106076
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.02Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS