PM1812-3R3J-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM1812-3R3J-RC
JLCPCB Part #
C2044614
Package
1812
Description
3.3nH 355mA 800mΩ ±5% 1812 Power Inductors ROHS