CRM2512-FX-60R4ELF
MFR.Part #
CRM2512-FX-60R4ELF
JLCPCB Part #
C2148105
Description
-55℃~+155℃ 2W 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS