CRM2512-FX-1102ELF
MFR.Part #
CRM2512-FX-1102ELF
JLCPCB Part #
C1693808
Description
11kΩ 2W Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS