CR0603AFX-1003ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0603AFX-1003ELF
JLCPCB Part #
C6145018
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS