CRM1206AFX-R075ELF
MFR.Part #
CRM1206AFX-R075ELF
JLCPCB Part #
C19947121
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS