4308H-101-392
MFR.Part #
4308H-101-392
JLCPCB Part #
C1360517
Description
3.9kΩ 300mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS