CRL2512-FW-R070ELF
MFR.Part #
CRL2512-FW-R070ELF
JLCPCB Part #
C3979665
Description
-55℃~+125℃ 1W 70mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS