CRL2512-FW-R050ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRL2512-FW-R050ELF
JLCPCB Part #
C1714155
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 50mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS