CRL0805-JW-R100ELF
MFR.Part #
CRL0805-JW-R100ELF
JLCPCB Part #
C49674695
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 250mW ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS