CAY16-56R0F4LF
MFR.Part #
CAY16-56R0F4LF
JLCPCB Part #
C1734727
Description
4 56Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS