CRG2512-FZ-R400E-1
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRG2512-FZ-R400E-1
JLCPCB Part #
C7233640
Package
2512
Description
-55℃~+170℃ 1W 400mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS