CRM2512-FX-R250ELF
MFR.Part #
CRM2512-FX-R250ELF
JLCPCB Part #
C2090454
Description
250mΩ 2W Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS