CRA2512-FZ-R020ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRA2512-FZ-R020ELF
JLCPCB Part #
C840620
Package
2512
Description
-55℃~+170℃ 20mΩ 3W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS