SRP7050AA-2R2M
MFR.Part #
SRP7050AA-2R2M
JLCPCB Part #
C17267447
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
10A 11.5mΩ 14A 2.2uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS