CR0201AFW-8200GAS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0201AFW-8200GAS
JLCPCB Part #
C7115954
Description
-55℃~+125℃ 50mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS