3386G-1-101
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386G-1-101
JLCPCB Part #
C5494041
Package
Plugin
Description
1 100Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors