4606X-101-152
MFR.Part #
4606X-101-152
JLCPCB Part #
C19593142
Package
SIP-6
Description
1.5kΩ 200mW 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays