CMP1206AFX-2700ELF
MFR.Part #
CMP1206AFX-2700ELF
JLCPCB Part #
C5574758
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS