CRT0805-BY-1000ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-1000ELF
JLCPCB Part #
C3923942
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS