CMP1206AFX-1801ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CMP1206AFX-1801ELF
JLCPCB Part #
C5599287
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS