CM453232-4R7KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CM453232-4R7KL
JLCPCB Part #
C3224740
Description
1Ω 315mA 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±10% 1812 Power Inductors ROHS