CHV2512-JW-516ELF
MFR.Part #
CHV2512-JW-516ELF
JLCPCB Part #
C19946327
Description
-55℃~+155℃ 1W 51MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS