3006P-1-204
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3006P-1-204
JLCPCB Part #
C5887523
Package
Plugin
Description
15 200kΩ 750mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors