CHV2512-FX-2204ELF
MFR.Part #
CHV2512-FX-2204ELF
JLCPCB Part #
C2094818
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2MΩ 3kV Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS