CHV2512-FX-2203ELF
MFR.Part #
CHV2512-FX-2203ELF
JLCPCB Part #
C2075736
Description
-55℃~+155℃ 1W 220kΩ 3kV Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS