CHV2010-FX-2203EST
MFR.Part #
CHV2010-FX-2203EST
JLCPCB Part #
C4330839
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS