CHP1206-FX-1002ELF
MFR.Part #
CHP1206-FX-1002ELF
JLCPCB Part #
C5573952
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS