CHP0805-FX-4701ELF
MFR.Part #
CHP0805-FX-4701ELF
JLCPCB Part #
C5619556
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS