CHP0805AFX-2200ELF
MFR.Part #
CHP0805AFX-2200ELF
JLCPCB Part #
C1870238
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS