CHP0603AFX-2200ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CHP0603AFX-2200ELF
JLCPCB Part #
C6533834
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS