CMP1206AFX-60R4ELF
MFR.Part #
CMP1206AFX-60R4ELF
JLCPCB Part #
C19946341
Description
-55℃~+155℃ 60.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS