CDSOT23-T24CAN-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CDSOT23-T24CAN-Q
JLCPCB Part #
C350941
Package
SOT-23
Description
-40℃~+150℃ 100nA 11pF、22pF 2 24V 26.2V 40V 8A@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS