SRR4528A-271M
MFR.Part #
SRR4528A-271M
JLCPCB Part #
C2046562
Package
SMD,5x5mm
Description
1.29Ω 190mA 270uH AEC-Q200 ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS