CDSOD323-T18C
MFR.Part #
CDSOD323-T18C
JLCPCB Part #
C1973010
Description
-55℃~+150℃ 1 18V 1uA 20V 31.8V 350W@8/20us 3pF 6A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS